producenci-dodatkow.pl

Wyroby jubilerskie sztuczne, czy też srebrne? Które z nich kupujemy częściej? Ta walka znana jest stosunkowo długo na rynku. Teraz postaramy się rozprawić w tej kwestii. Jednak temat nie wydaje się aż tak nieskomplikowane jak się wydaje. Powyżej wymienione typy wyrobów jubilerskich posiadają znane minusy choć i powszechnie znane plusy noszenia.
Biżuteria prawdziwa – z reguły robi się ją z oczyszczonego metalu szlachetnego. Z tej przyczyny pozostaje dużo droższa. Tworzy się ją obrabiając rudy metali szlachetnych. Jest zdecydowanie dostojniejsza oraz dokładnie z tego powodu regularnie kupują ją klienci bogatsi. Również ważne jest punkt jej sprzedaży, zazwyczaj są to galerie złotnicze. Pozostaje elegancko pokazana w podświetlonych, szklanych witrynkach. Podczas jej nabywania nierzadko zainkasujemy piękne pudełeczko. W takim punkcie obsługa na pewno będzie milsza oraz lepszej klasy. Biżuteria z metali szlachetnych o czym również nie powinniśmy pamiętać, nie wywołują reakcji alergicznych.
Sztuczna biżuteria – jest zazwyczaj produkowana ze połączenia metali pospolitych, a pokrywa się ją nieznaczną warstwą srebra. Takie produkty w miarę w niekrótkim czasie niszczeją i klienci pozbywają się ich. Ich największa pozytywna strona to oczywiście niewielka cena produkcji. Z przykrością uważamy, że potrafi uczulać, bardzo często biżuteria z dodatkiem niklu. Co ważne modele takiej biżuterii pozostają nadzwyczaj oryginalne ze względu na skład, po prostu zdecydowanie łatwiej ją zrobić. Sety W tym przypadku bardzo często złożone są z 2 elementów – bransoletki i naszyjnika.
Podsumowując biżuteria prawdziwa pozostaje lepiej wykończona i nie wywołuje reakcji skórnych. Choć pozostaje znacznie droższa, co więcej nie ściera się po krótkim czasie użycia jak posrebrzana. Z drugiej strony modele biżuterii platerowanej pozostają ładniejsze i tańsze. Jaki gatunek pozostaje lepszy? W naszej opinii są zwyczajnie inne.

Producenci dodatkow