slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znasz 3 podstawowe słowa opisujące typową kobietę? Ja znam: milość, bliscy oraz ubrania. Co kryje się pod tymi nazwami? Jakich rzeczy pragną panie? Czego nie znoszą? Z czym się borykają ? Czego nie zostawiają nawet na krótką chwilę? W tym artykule przedyskutujemy pierwsze fundamentalne pojęcie: uczucie w życiu kobiety. Spróbujmy je zrozumieć. Jak widzi samą siebie kobieta, a widzi ją płeć męska? Jakich cech oczekują oby dwie ze stron? Damy uwielbiają czuć się zdobywane. Większość ceni sobie sytuacje kiedy ukochany przejmuje inicjatywę w głębszej relacji w swoje ręce jednak nie przyjmują zachowania na zabój oddanego kochanka. Jak bardzo często mówią z jednej strony pragną czułości, stałości w uczuciach, jednakże z drugiej strony w sekrecie pragną by obecny kochanek czasami stawiał opory, był nie do zdobycia. Jakie z tego wnioski? Panie wbrew pozorom także kochają zdobywać, bo przecież czy kogoś cieszy w pełni łatwo osiągnięta rzecz, a co dopiero więź czy atencja kogoś drugiego? Oczywiście, że nie. Wobec tego w jaki spsób sprostać oczekiwaniom wyjątkowych dam? Jak sprawić by bywać na wygranej pozycji?
Dbaj o nią w sposób jaki chce, zaobserwuj jej małe lub wielkie potrzeby, aby pamiętać jakie z nich bywają najistotniejsze i na nich skup się najmocniej, nawyk bywania nieosiągalnym wyrobisz dyskutując z wybranką. Zapamiętaj, że to rozmowa jest podstawą szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że relację trzeba pielęgnować najczęściej małymi gestami, uczynkami. Niezadbane uczucie wcześnie czy późno zawsze gaśnie. Właśnie to sprawia, że męsko-damska relacja jest niezwykła, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna