stylowe-bransolety.pl

Polski styl słynie z tego że zrzucany jest na bok na korzyść zagranicznych nowości. Często mówi się że moda polska w porównaniu do innych krajów dopiero raczkuje, ale gdyby przyjrzeć się temu wszystkiemu bardziej polscy handlowcy są w stanie przedstawić klientom naprawdę wiele!
Od najbardziej rozchwytywanych fasonów po wysokiej jakości materiały. Gdzie pojawia się przeszkoda klientów? Brak potrzebych predyspozycji projektujących czy może ludzie są zbytnio wymagający w swojej selekcji?

Otóż nie! Chodzi o to że Polski rynek rozwijał się w dużo krótszym tempie niż marki międzynarodowe dostając tym samym o wiele mniej czasu na wyspecjalizowanie. Klienci widząc że sąsiednie rynki oraz zagraniczne marki są bardziej rozchwytywane zaufali zagranicznym handlowcom odmawiając sobie zaszczytu korzystania z polskich, polskiego pochodzenia gadreroby. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety takie są smutne realia.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonej kurtki, oraz innej odzieży ludzie nie muszą wyszukiwać u naszych sąsiadów ale wystarczy zagłębić się w miejscowy asortyment.

Kończąc postarajmy się polubić to co nasze! Odsuńmy na bok plotki i dajmy szansę tutejszym producentom ale również pozostałym ludziom obracającym się w tej branży.

Stylowe Bransolety